Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Ümraniye Eşya Deposu

Ümraniye Eşya Deposu

Ümraniye eşya deposu.Böylece belirli bir vakit rastgele bir yerde bekletilmesi gereken eşyalar istenildiği kadar firmaların depolarında güvenilir bir şekilde bekletilir. Bu durum ise oldukça güvenlidir. Ardından ise istendiği vakit eşyaların istenilen adrese nakliye edilmesi istenebilir. Genel olarak Firmamız  şehirler arası taşımacılık ta insanlar gittikleri adreslere o an amacıyla beraberlerine alamadıkları eşyaları boşalttıkları evlerinde ya da bürolarında tutamadıkları amacıyla güveli bir yerde muhafaza etmek isterler bu gibi haller amacıyla eşya depolama alanlarına gereksinim duyulmuştur. Eşya depolamada en mühim unsurlardan biride (Eşya depolama ve ev eşyası depolama) eşyaların paketlenmesidir. Bu paketlenme süreci Ümraniye eşya deposu standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Depolama,

Ümraniye Eşya Deposu

Ümraniye Eşya Deposu

Eşyalarınızın paketlenmesinde gösterilecek olunan özen ve kullanılacak olunan paketleme malzemelerinin hava, nem, eşya türü gibi etkenlere göre seçilmesi son derece mühimdir. Aksi taktirde darbelerin yanı sıra, küf ve pas gibi dejenerasyonlar eşyalarınızın üstünde oluşacaktır Ümraniye eşya deposu olarak sektör amacıyla deneyimli olan firmamız  ne tür eşyada hangi mevsimde ne tür paketleme malzemeleri kullanılacağı konusu ile ilgili uzmanlığını yansıtır. İstanbul içinden yaptığınız eşya depolama taleplerinizi bedava uzman hizmetimiz ile yanıtlamaktayız. Öncelikle yapılması gereken hususlar şu şekilde sıralanır. Evinize gelen çalışanlarımız ilk önce eşyalarınız tamamını havalı naylon tabir ettiğimiz pıt patpatlarla paketlenmesi yapılır.

En İyi Depolama Hizmeti.

Daha sonra streç ile tamamını paketler ondan sonra ki adım ise numaralandırma daha yeni deyimle kodlama adımsıdır eşyalarınız paketlendikten sonra tek tek numaralandırılır barkot durumuna gelir sonrasında listelere dökülür. Bir kopyası çıkartılarak sizin dosyanız bir kopya firmamıza ait dosyaya konulur. Ümraniye eşya deposu alanında daha sonra ki adım sigorta şirketi anında bir ileri gün sigorta şirketinden gelen uzman eşyalarınız gördükten sonra uyuşma gereği poliçe yapacaktır. Fiyatlandırma gerçekleştirdikten sonra lüzumlu sözleşmelerimiz yapılıp bir nüshası müşterimize sunulup taşınma ve depolama günü ayrılır. Tüm bu kolaylıkları bilerek hala daha depolama için üstün körü yöntemler kullanmak size ve eşyalarınıza ciddi zararlar getirebilmektedir. Bundan dolayı ise firmamız bünyesinde bulunan uzmanlarımız depolama işleri için yedi yirmi dört hizmetinizde olup sizi bilgilendirecektir.Bayrampaşa Eşya Depolama,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*