Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Ofis Depolama

Ofis depolama Oruçoğlu nakliyat firması olarak depolarımızı müşterilerimizin memnuniyetine sunduk. Firmamız ev eşyası, fuar malzemesi gibi ofis malzemelerinizi de güvenli ve kontrollü bir şekilde nakledip yedi yirmi dört kamera sistemi ile gözetlenen depolarında sizin istediğiniz süre boyunca bekletmektedir. Ofis malzemeleriniz ve demontajı sağlanan eşyalarınız nakliyat esnasında ve depolarımızda bekletildikleri süre boyunca firmamızın sigortası ile güvence altına alınırlar. Bu sayede müşterilerimizin güvenini sağlarken, gözlerinin arkada kalmaması bizim için önemli. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda operatörümüz sizden, ekspertiz hizmeti için randevu isteyecektir. Sizin de uygun bulduğunuz bir zaman diliminde ücretsiz olarak gelen ekspertizimiz eşyalarınız için tespitte bulunacaktır.Ofis depolama

Yükleme ve Taşıma İşlemleri

Ofis depolama.Yükleme ve taşıma işlemleri için keşif yapan ekspertizimiz gerekli olan aracı hazırlatır. Sonrasında yine ücret talebinde bulunulmadan paketleme ve demontaj işlemleri için gönderilen ekibimiz bütün işlemleri büyük bir itina ile yapar. Yükleme işlemi gerçekleştirilen ofis eşyalarınız nakil aracımızda iken sigorta işlemleriniz yapılıyor. Sigorta işlemleri yine firmamız tarafından eşyalarınızın güvenliği için yapılıyor. Ofis eşyalarınızı, ev eşyalarınızı ve hatta daha fazlasını istediğiniz süre boyunca depolarımızda güvence altında tutabilirsiniz.

Depolama İşlemleri ve Süresi

Depolama işlemleri gerçekleştirilirken müşterinin gözetimi altında sayımı ve tartımı yapılan eşyalar yine itina ile zarar görmesi engellenecek şekilde yerleştirilir. Küçük malzemeler çelik raflara yerleştirilirken büyük malzemeler durumlarına göre gerekli yerlere yerleştiriliyor. Taşıma esnasında zarar gören bir eşyanız olursa Oruçoğlu Nakliyat firmamız malzemenin bedelini karşılıyor. Ofis depolama işlemleri bittikten sonra sizin istediğiniz süre boyunca bekletilen malzemeler yine sizin isteğiniz doğrultusunda naklediliyor ve montaj, yerleştirme işlemleri gerçekleştiriliyor. Nakil işlemleri sadece şehir içi yapılmıyor. Şehirlerarası ve hatta uluslararası yapılan nakil işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde üstü kapalı araçlarımız ile gerçekleştiriliyor.

Ofis Depolama Hizmet Fiyatları

Firmamız ofis depolama hizmetlerini en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Nakil ve depolama hizmeti dışında, gerçekleştirilen tüm hizmetler ücretsizdir. Malzemelerin paketlenmesi için kullanılan paketleme malzemeleri son derece kaliteli ve dayanıklı malzemelerdir. Kırılacak ve zarar görecek tüm malzemeleriniz boncuklu naylonlar ile sarıldıktan sonra özenle taşınmaktadır.