Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Maltepe Depolama

Maltepe Eşya Depolama

Kiralık depo tutarak eşya depolamanın asıl hedefi evde karışıklığa sebep olan ama gelecekte lazım olacak ve ayrılamadığınız kışlık ya da yazlık kıyafetler gibi eşyaların saklanmasıdır. Büroda senelerce saklanması gereken evraklar ya da bütün her şeyi belirli bir süreliğine ortadan kaldırmak olsa da yeni bir şehre taşınırken şimdilik ideal bir ev bulamayanların en çok başvurduğu yöntem olmaktadır. Oruçoğlu nakliyat depolarının miktarını dilediğiniz vakit eşya sayınıza göre arttırıp azaltabilir ve yalnızca kiraladığınız ve o ay kullandığınız kadar depo ücretini ödersiniz. Özellikle Türkiye şartlarında en çok göç alan şehrimiz olan Kocaeli ve İstanbul’da Maltepe eşya depolama sayesinde kiralık depo ile eşya depolama hizmeti çözümleri daha yeni yaygınlaşan ve insanların gün geçtikçe bu gereksinimi fark ettikleri bir çözümdür. Bu sayede daha şehre taşınmadan eşyalarınızı anında göndererek nakliye maliyetini düşürebilir ve eşyalarınızın sizden evvelce varmasını sağlayabilirsiniz. Bunun beraberinde taşınacağınız evde tadilat yapılacak ise evin bir evresinde yaşamınıza devam eder iken diğer kısımlarına koymayı planladığınız eşyaları evdeki çalışma bitinceye kadar kiralık depoda tutabilirsiniz.

Oruçoğlu nakliyat kiralık depo hizmetini kullanmak amacıyla diğer bir sebep de metrekare kira fiyatlarının bir bürodan ya da evden çok daha ucuz olmasıdır. Mesela birtakım meslek gruplarında olan en az beş sene evrak saklama zorunluluğu yüzünden bir şirket çoğu koliyi büroya belirli bir metrekare alanda saklayabileceği ve büro kiralarının İstanbul’da aylık ortalama olabildiğince çok bulunduğu düşünülürse eğer, büro kirasının önemli bir alanı bu kolilerin depolandığı alana harcanmış olur. Bunun yerine Maltepe eşya depolama kolilerin sığabileceği daha akılcı bir çözüm olan depo kiralamaları olabildiğince ideal fiyatlara sunmaktadır.

Maltepe eşya depolama kısacası büro arşiv ve evraklarını depolamak olabildiğince kıymetli bir fiyat üstünlüğü sağlar. Koliler dolusu arşivi olan bir firma bu evrakları kendi büroyu yerine depo kiralayarak çok mühim bir üstünlük sağlamış olur. Oruçoğlu nakliyat envanterinizi kasa gibi güvenilir bir yerde tutar ya da elektronik bir kopya çıkararak, onu çevrimiçi saklar. Kopyaları arkadaşlarınız, akrabalarınız ya da sigorta memurunuz ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Biriminizin amacıyla her yeni bir şey koyduğunuzda envanterinizi güncelleyerek ve envanterinizi güncel tutarak, koyduğunuz şeyleri gözden kaçırmazsınız. Ev depolama yapar iken doğru envanter kaydı tutan bir firmayı tercih etmeniz çok mühimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*