Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Küçükçekmece Depolama

Küçükçekmece Eşya Depolama

Eşya depolama kısmı kiralamak amacıyla çok değişik nedenleriniz olabilir. Belki yeni taşınacağınız eviniz hazır imkan kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor ya da eşyanız yeni evinize sığmıyordur. Gerekçeniz her ne ise eşya depolama hizmeti almadan evvelce bilmeniz gereken birkaç mühim nokta var. Eğer eşyanızı birkaç gün depolanması gerekiyor ise bu hizmeti evden eve taşımacılık şirketinden almanız daha ideal olacaktır. Oruçoğlu nakliyat bu firmalara en güzel örnektir. Firma hem eşyayı taşıma hem de Küçükçekmece eşya depolama amacıyla fiyatlama gerçekleştirecektir. Eşyanızı teslim eder iken firma ile bir eşya listesi hazırlayın ve karşılıklı olarak imzalayın. Bu eşyanızın eksik gelmesi ya da kaybolması halinde firmaya o eşyanızı teslim ettiğinizi kanıtlayacak bir belgedir. Örnek eşya listesini buradan indirebilirsiniz. Eşya depolama amacıyla ilk karar vermeniz gereken husus ne kadar büyüklükte bir depoya gereksiniminiz olduğunu belirleyin.

Bu eşyaya aslında ihtiyacım var mı? Bu eşya en son ne vakit bir ihtiyacımı karşıladı, şayet elden çıkarırsam özler miyim? Eşyanın maddi sayısal hassasiyeti var mı? Zamanla değişir mi? Paketlemeye başlamadan evvelce bu soruları problem ve istemediğiniz eşyaları satın, bağışlayın ya da belediyelerin evsel atık toplama ekibinden bir randevu alarak kurtulun. Oruçoğlu nakliyat tüm bu sorunlarınız için çözümler sunmaktadır. Artık ancak eşyalar ile alakalı bir bilgi sahibi olduk şimdi yapmamız gereken şey bir depo bulmak işini puf noktası ise aslında iyi bir depo ve iyi bir eşya depolama firması bulmaktır. Küçükçekmece eşya depolama firması seçerken nelere ilgi etmek lazım olur? Diye soruyorsanız ilk madde aslında bir deposunun olması lazım olur diyebiliriz. Çünkü çoğu firma depo olarak kiraladıkları dükkânları kullanıyor.

Küçükçekmece eşya depolama için anlaştığınız firma eğer Oruçoğlu nakliyat ise sözleşme imzalanacaktır ki bu da işin verdiği garantinin bir göstergesidir. Sözleşmede kira ücretleri, kuralları, eşyanın depoya taşınması, eşyanın tekrardan eve taşınması, ekipman maliyetleri, sigorta, emniyet ve faturalama ile alakalı bulguları olacaktır. Depolama kira sözleşmesi şu verileri içerir. Kiralama ücreti. Ekstra hizmetler. Sigorta şartları. Faturalama ve ödeme seçenekleri. Erişim talimatları. Sözleşme fesih verileri. Eşyanın teslim politikaları; belirtilen bu şartları gördükten sonra sizde eşyalarınızı emin ellere bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*