Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Kavacık Depolama

 

Kavacık Eşya Depolama

Bazı durumlarda eşyalarımızdan kurtulmak isteriz hatta. Aklımızın bir köşesinde hep “Keşke evimde ek birkaç dolabım daha olsa.” ya da “Bu kadar eşyayı nereye sığdıracağım?” gibi sorunlar bulunmaktadır. Oruçoğlu nakliyat artık sizi rahatlatacak ve hafifletecek kiralık eşya depo hizmetini tek tıkla çevrimiçi ödeme yaparak kapınıza kadar getirebiliyor. Üstelik siz salonunuzda güzelce kahvenizi yudumlarken Kavacık Eşya Depolama sizlere hizmet verecek olan personel sizi yeni yıl da eşyalarınızdan kurtarmak amacıyla planlamalara oldukça başlamış olacaktır.

Eviniz birazcık ufak olabilir. Bu ufak sorun yüzünden evde zor anlar yaşadığınız süreler da olabilir. Herkesin hayallerinde daha büyük bir evde yaşam sürdürmek bulunmaktadır. Ancak her zaman öyle olmayabiliyor. Hem taşınma masrafları hem daha büyük bir evin getireceği mali yük, hem de yıllardır yaşadığınız çevreden ayrılmanın vereceği hüzün. Bütün bunları bir araya getirince evvelce kalan o güzel koltuğu ve yanına daha sonra kullanacağınız bir kaç parça daha eşyayı koyabileceğiniz bir eşya Kavacık Eşya Depolama hizmeti alarak dilediğiniz vakit çağırabileceğiniz bir eşyaya sahip olmak hiç zor değil. Kiralık eşya depo hizmetleri Oruçoğlu nakliyat güvencesi ile adresinizden ve ya telefon ile arayarak satın aldıktan sonra personel ile randevu amacıyla karşılıklı ideal tarihleri saptadıktan anında sonra kiralık depoya göndereceğiniz eşyalarınızı randevu saatiniz ya da gününüz yaklaşmadan güvenilir bir şekilde paketlemeye başlarsanız. Sizlere yardımcı olacak personel kiralık eşya deposu ile eşyalarınızı taşıma sürecini dola hızlandırmış, dolayısı ile ek personel ücreti ödemeden ideal fiyatlı deponuza kavuşmuş olursunuz.

Evinizde çok yer kaplayan eşyalarınızı sahip olduğunuz kiralık depo ‘ya göndermeden evvelce evde gerçekleştireceğiniz paketlemeyi daha basit ve süratli bir şekilde halledebilmeniz amacıyla sizlere tavsiyelerimizi alçakta bulabilirsiniz. Oruçoğlu nakliyat Kavacık Eşya Depolama ile göndereceğiniz eşyaların bir listesini yapın. Bu listeye evinizin hangi odasından gönderdiğiniz ya da eşyaların kime ait olduğuna dair başlıklar yazın. Daha sonra hangi eşyanızın evin hangi yere ait olduğunu hatırlamanız amacıyla size çok yardımcı olacaktır. Yaptığınız listedeki eşyaların ağırlık ya da hassasiyetine göre kolilerinizde en alta, meydana ve en üste yerleşecekleri sırayla not alın. Hem bu sayede kolilerinizi kiralık eşya deponuzdan evinize geri çağırdığınızda hangi eşyanızın nerede konumlanmış olduğunu da süre kaybetmeden basitçe bulmuş olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*