Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Kartal Depolama

 

Kartal Eşya Depolama

İş nedeni ile veya başka bir sebepten dolayı taşımak zorunda olduğunuz eşyalarınızın güvenli ve itinalı bir şekilde taşınmasını sağlayan Oruçoğlu Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güler yüzü için çaba harcamaktadır. Firmamız için paradan önce müşteri memnuniyeti esastır. Sunduğumuz hizmetin kalitesinden şüpheniz olmasın. Kartal eşya depolama firması olarak eşyalarınızı bulunduğu yerden ilçemize taşıyor ve depoluyoruz. İster yurt dışında olun, ister yurt içinde olun eşyalarınız depolarımıza güvenli bir şekilde taşınıyor.

Kartal Eşya Depolarımıza Nakil

Oruçoğlu Nakliyat firması olarak Kartal eşya depolarımız son derece güvenli ve nem almayan binalardır. Bina genişlikleri eşyalarınızın rahat yerleştirilebilmesi için uygun tutulmuştur. İsteyen müşterilerimizin bizimle gelerek depolarımızı görmelerinde bir sakınca görülmemektedir. Eşyalarınız almamızı istediğinizden firmamız tarafından alınmadan önce isteğiniz dahilinde ekspertiz hizmeti vermektedir. Sonrasında sizin için hazırlanan nakil aracımız ile depomuza taşınarak istediğiniz gün sayısı kadar Kartal eşya depomuzda bekletilmektedir. Depolarımızın içinde küçük eşyalarınız için çelik raflar, büyük eşyalarınız için ise uygun alanlar bulunuyor. Bu alanlarda eşyalarınızın temiz ve güvende olması sağlanıyor.

Depo Hizmetleri

Eşyalarınız ücretsiz olarak paketlenip araca yüklendikten sonra nakil ve depolama esnasında görebileceği herhangi bir zarara karşı Oruçoğlu Nakliyat güvencesi ile sigortalanmaktadır. Oluşabilecek zararları firmamız kendisi karşılamaktadır. Depolarımıza itina ile taşınan eşyalarınız kaldıkları gün boyunca sürekli olarak kamera ile izlenmektedir. Eşyalarınızın depodan tekrar taşınmasını istediğinizde, uzman ekibimiz yine devreye giriyor ve sizin için, eşyalarınızı nakil aracına yükleyip istediğiniz adrese naklediyor. Sonrasında eşyalarınız montajlanıp paketlerinden çıkarılıyor ve yerleştiriliyor. Yani ekibimiz taşıma, depolama ve nakil işlemleri bitene kadar müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyor.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları

Kartal eşya depolama fiyatları son derece makul ve müşterilerimizi üzmeyecek fiyatlardır. Müşterilerimiz sadece nakil ve depo ücretlerini ödemektedir. Geri kalan montaj, demontaj, taşıma, yerleştirme, sigorta ve ekspertiz işlemleri tamamen ücretsizdir. Taşıma ve nakil işlemleri yurt içi veya yurt dışı hizmetleri için uygun olarak yapılmaktadır. Taşıma işlemi yüksek binalarda elektrikli asansör taşımacılığı ile yapılarak eşyaların güvenle indirilmesi sağlanır. Gerektiği anlarda vinç kullanımı da yapılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*