Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Hakkımızda

Hakkımızda.Oruçoğlu Nakliyat firması olarak yirmi yıllık deneyim ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Depolama işlemlerinizi hangi kategori adı altında olursa olsun bizim ile gerçekleştirebilir ve istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı depolarımızda güvenle bekletebilirsiniz. Buna kullanmadığınız ve atmaktan çekindiğiniz eşyalarınız da dahil. Sizin için yaptığımız bütün nakil ve depolama işlemleri hem yolculuk boyunca hem de depolama süresi boyunca Oruçoğlu Nakliyat güvencesi altında sigortalı olarak korunur. Bu sayede müşterilerimizin gözü arkada kalmaz. Taşıma işlemlerinizi şehirlerarası ve uluslararası olarak yapıyoruz.

Eşya Paketleme Hizmetlerimiz

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda. Oruçoğlu Nakliyat firması olarak hakkımızda duyduğunuz ve duyacağınız minnet sözlerine itibar edebilirsiniz. Firma olarak bu sözleri hak ettiğimizi, web sitemizin sponsoru olan firmalara bakarak görebilirsiniz. Eşya paketleme işlemleri için kullandığımız malzemeler eşyaların kategorilendirilmesinde ve korunmasında uygun olacak şekilde seçilmektedir. Örneğin çizilecek mobilyalarınız kalın karton koliler ile kırılacak eşyalarınız boncuklu naylonlar ile sarıldıktan sonra kopması imkansız, sağlam ipler ile bağlanmaktadır.

Oruçoğlu Nakliyat Taşıma

Hakkımızda. Eviniz, ofisiniz, fuar malzemeleriniz kaçıncı katta olursa olsun gerekirse vinç ile gerekirse de asansör ile taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Taşıma işlemleri, paketleme, montaj, demontaj ve ekspertiz gibi hizmetlerin hiç birinden ayrıca ücret talebinde bulunulmaz. Evden eve nakliyat, konusunda uzman ekipler ile gerçekleştirilirken eski evinizden yeni evinize taşınana kadar ekibimiz destek elini elinizden çekmez. Korsan firmalar yerine kurumsal olarak yetki belgesi bulunan Oruçoğlu Nakliyat firmamızdan hizmet talebinde bulunduğunuzda doğru yolda olduğunuzun farkına varırsınız.

Eşya Güvenliği ve Depolama

Hakkımızda.Eşyalarınızın güvenliği için paketleme, taşıma işlemleri esnasında müşterilerimiz ile sigorta anlaşması imzalarız. Bunun için öncelikle ekspertiz hizmeti verir, eşya tespitini sağlarız. Üstü kapalı araçlarımıza yüklenen eşyalarınızın bu dakikadan sonra tüm sorumluluğunu firmamız üstlenir. Müşterilerine karşı kibar, nazik ve hoşgörülü olan firma çalışanlarımız eşyalarınızın yeni yere taşınması veya depolanması için sürekli dikkat ve itina gösterir. Depolarımız kameralı olup, sürekli olarak gözetleme altında tutulmaktadır. Küçük eşyalarınız için ayrı, büyük eşyalarınız için ayrı bölümlerin bulunduğu depolarımızda eşyalarınız güvendedir. Oruçoğlu Nakliyat olarak hakkımızda daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.