Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Fuar Depolama

Fuar depolama.hizmetlerini en güvenilir ve garantili bir şekilde alabileceğiniz Oruçoğlu Nakliyat şirketimiz taşıma ve depolama işlemlerinizi sadece şehirlerarası değil aynı zamanda uluslararası olarak da yapmaktadır. Fuar malzemeleriniz tartıldıktan sonra sorunsuz bir şekilde taşımak istediğiniz yere doğru hareket eder veya depolarımızda taşınacağı güne kadar bekletilir. Bu esnada eşyalarınız hem nakliyat hem de depolama sigortası ile güvende bekler. Oruçoğlu nakliyat ile çalışmak istediğinizde gözünüz asla arkada kalmaz. Yükleme işlemleriniz esnasında vinç gibi gerekli olan her türlü aracın kullanımı yapılmaktadır. Firmamız bu konuda hiç bir masraftan kaçınmamaktadır. Üstelik yükleme esnasında gerekli görülürse asansörlü taşıma hizmeti de verilmektedir. Sayım, tartım gibi işlemler ise müşteri ile birlikte yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin aklında soru işareti kalmasının da önüne geçiliyor.Fuar depolama.

 

Fuar Depolama İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Fuar malzemelerinizin tespiti, ağırlığı ve yoğunluğunu tespit etmek amacı ile eşyalarınızın bulunduğu yere ücretsiz bir ekspertiz hizmeti sağlanır. Sonrasında ihtiyacınız olan araç hazırlanır. Yine ücretsiz ve profesyonel olarak çalışan demontaj ve paketleme ekibimiz eşyalarınızı sağlam, kontrollü ve kullanışlı paketleme malzemeleri ile paketler. Sizin için özel olarak temin edilmiş olan nakliye aracımıza eşyalarınız yüklenmeden önce bir sigorta işlemi yapılır. Bu işlem için siz değerli müşterilerimizden hiç bir ücret talep edilmez. Yüklenen fuar malzemeleriniz günün yirmi dört saati ve her gün olmak koşulu ile kameralı sistemler ile izlenen depolarımızda istediğiniz yere gönderileceği güne kadar bekletilir. Bu esnada da fuar malzemeleriniz yine güvencemiz altındadır. http://www.orucoglunakliyat.com.tr/ev-esyasi-depolama/

Fuar Depolama Hizmetleri Taşımacılığı Hangi Yollarla Yapılıyor?

Oruçoğlu nakliyat firması olarak fuar depolama hizmetimizden yararlanmak için, hangi ülkede olursanız olun taşıma ve depolama işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Taşıma işlemini bulunduğunuz yerin durumuna göre kara, hava veya deniz yolu seçeneklerinden biri ile yapıyoruz. Fiyat olarak tereddüte düşmenize hiç gerek yok. Fiyatlarımız son derece makul. Üstelik taşıma ve depolama işlemleriniz arkasından fuar malzemelerinizi istediğiniz fuara taşıyor ve gerekli montaj ve kurulum işlemlerinizi yine ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Sizin mutluluğunuz bizim için önemli.