Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Fabrika Depolama

Müşteri memnuniyeti ve kazancını her daim ön planda tutan Oruçoğlu Nakliyat firmamız fabrika depolama işlemlerinde fabrikanızın çalışmasında herhangi bir aksaklık olmayacak şekilde hareket etmektedir. İster fabrikanızdan çıkan ürünler olsun isterseniz fabrikanızın makinaları olsun, depolama işlemleri büyük bir itina ile gerçekleştirilerek uğrayabileceğiniz her türlü zararın önüne geçilmektedir. Depolamak istediğiniz fabrika malzemeleriniz veya ürünleriniz için öncelikle fabrikanızı ziyaret eden ekspertizimiz uygun araç tespitinde bulunuyor. Ücretsiz olarak gelen ekspertizimizin arkasından fabrika için özel olarak yetiştirilmiş demontaj ve paketleme konusunda eğitim almış olan ekibimiz paketleme ve demontaj işlemlerini gerçekleştirip malzemelerinizi sigortalıyor.

Depoya Nakil İşlemi Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Profesyonel ekibimizin yaptığı çalışmaların ardından kötü hava şartları da göz önünde bulundurularak üstü kapalı araçlarımıza taşınan fabrika eşyaları ve ürünleri hasar görmesi engellenecek şekilde istiflendikten sonra depoya doğru yola çıkıyor. Tüm malzemeler depodan tekrar fabrikaya taşınana kadar firmamızın sigortası ve her daim çalışır vaziyette olan kamera sistemi ile güvence altında oluyor. Türlerine göre kategorilendirilerek hazırlanmış olan paketler yine karışıklıkları önlemek için kategorilerine göre depolarımızda düzenli bir şekilde bekletiliyor. Oruçoğlu Nakliyat fabrika depolama işleriniz için güvenebileceğiniz tek adres.

Paketleme ve Depolama

Firmamız paketleme işlerini su geçirmeyen, dayanıklı malzemeler ile yapıyor. Fabrika malzemelerinizin herhangi bir şekilde zarar görmesini engellemek için paketleme işlemleri özenle ve her malzemeye uygun farklı malzemeler ile gerçekleştiriliyor. Depolama işlemlerine gelene kadar tüm malzemelerin zarar görmeden taşındığından emin olunuyor. Sayımdan sonra malzemeler depoya taşınıyor ve olması gerektiği gibi yerleştiriliyor.fabrika depolama

Oruçoğlu Nakliyat Fiyat

Oruçoğlu Nakliyat fabrika depolama işlemleriniz için son derece uygun fiyatlar ile çalışmaktadır. Üstelik firmamızın görüşme sonrasında gerçekleştirdiği ekspertiz, paketleme ve demontaj hizmetleri de ücretsizdir. Müşterilerimizin güveni ve memnuniyetini var olduğu sürece taşımayı hedefleyen firmamız hasar görmüş, zarara uğramış tüm malzeme ve ürünlerinizin bedelini karşılamaktadır. Üstelik gerekli görüldüğü takdirde asansörlü taşıma hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Malzemeleriniz herhangi bir zarara karşı depomuzda olduğu müddetçe garantimiz altındadır. Fabrika Depolama hizmeti sona erdiğinde malzemeleriniz yine güven içinde, profesyonel ekibimiz tarafından nakledilmektedir.

Ev Eşyası Depolama