Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Eşya Depolama Kiralık

Eşya Depolama Kiralık Depo

Eşya depolama kiralık.Eşya taşımacılığı ve depolama işlemleri gerçek bir sorumluluk gerektirir. Eşyalarınız güven içinde taşınır mı? Taşındıkları yer ne kadar iyi? Eşyalarınız depolarda beklediği günlerde haşere ve nemden zarar görür mü? Tüm bu işlemlerin yanı sıra ücret olarak ne talep edilecek? Bunların hepsi birer sorundur ve maalesef müşterileri büyük zararlara uğratabilir. Bazı nakliyat şirketleri bu tür sorumlulukları üzerlerine almayıp, tüm yükü müşteriye atabilmektedir. Bu nedenle nakliyat sertifikasını devletten almış eşya depolama kiralık. firması gibi güvenilir ve işinin ehli bir şirketten hizmet almak sizin yararınıza olacaktır.

Eşya depolama kiralık depo

Eşya depolama kiralık depo

Eşya Taşıma ve Depolama

Beyoğlu eşya depolama kiralık şehrin, hatkılarita ülkenin her yerinden Bayrampaşa’ ya olduğu gibi Bayrampaşa’ dan da farklı illere ve bölgelere nakledilerek depolanması sağlanmaktadır. Fuar, ofis, ev eşyası gibi tüm malzemeleriniz profesyonel, eğitim görmüş aynı zamanda deneyim sahibi ekibimiz tarafından sökülüyor, uygun malzemeler ile paketleniyor ve araçlara yükleniyor. Depolanmayı gerçekleştirdiğimiz alanlarımız ilaçlamaları düzenli olarak yapılan izole edilmiş, nem geçirmeyen yerlerdir. Bu sayede eşyalarınız uzun yıllar depolarımızda beklese bile onları ilk günkü gibi almanız mümkün.

Depolama Hizmetinde Ekspertiz ve Sigorta

Eşya depolama kiralık.depo hizmetinde müşterilerimiz isterse ücretsiz olarak ekspertiz hizmetimizden faydalanabilir. Bu bizim için de önemli. Çünkü ne kadar eşya, hangi araca yüklenecek gibi soruların cevabı önceden öğrenilmiş oluyor. Ayrıca tespiti yapılıp sayılan eşyaların sigorta işlemleri de yapılıyor. Eşyalar sökülüp paketlendikten sonra araca yükleniyor ve sigorta evrakları imzalanıyor. Depolarımızda kaldıkları gün boyunca eşyalarınız kamera sistemi ile sürekli olarak izleniyor ve sigorta ile güvence altında tutuluyor. Fabrika depolamada eşyalar numaralandırılarak depolara yerleştiriliyor. Böylelikle karışıklıkların önüne geçilmiş olunuyor.Oruçoğlu Nakliyat Olarak Ev Eşyası Depolama Hizmet.

Eşyalar Depoya Taşınırken!

Taşımacılık işlemleri müşterimizin mekanının şekline göre değişiyor. Yüksek katlarda bulunan eşyalar geniş alanlardan ve kapılardan mobil asansörler veya vinçler aracılığı ile indiriliyor ve araçlara itina ile taşınıyor. Zarar görebilecek fabrika makineleri araca monte ediliyor. Eşya depolama kiralık depo Böylelikle sarsıntılardan etkilenmelerinin önüne geçiliyor. Eşyalar depoya taşınırken üstü kapalı araçlarda doğal şartlardan etkilenmeleri engellenecek şekilde götürülüyor. Depolara indirilen eşyalar gerekli bölümlere yine zarar görmeleri engellenecek şekilde yerleştiriliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*