Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Eşya Depolama Kiralık Depo

Anadolu Yakası Kiralık Depo

 

Eşya depolama kiralık depo.Anadolu yakası eşya depolama hizmetlerinde istediğiniz güvence ve hizmeti sunmaktadır.Nakliyat bölümü olarak hangi semte  olursanız olun, firmamız eviniz, ofisiniz ve bilumum eşyalarınızı itina göstererek profesyonel ekibimiz ile depolarımıza taşımakta olup, aynı şekilde Depolarımızdan farklı bölgelere ve şehirlere taşımacılık ve depolama işlemlerini yapmaktadır. Tüm müşterilerine eşit şartları sunan firmamız taşınacak ve depolanacak eşyalarınızı sigortalayarak taşıma ve depoda bekleme esnasında güvence altına alıyor. Böylelikle müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanıyoruz. En düşük fiyat garantisi ile çalışıyor, ücret konusunda sizleri sıkıntıya sokmadan hizmet veriyoruz.

Eşya Depolama Kiralık Depo

Eşya Depolama Kiralık Depo

Her Eşyanız Kendi Eşyamız Gibi 

Anadolu yakası depolama hizmetlerimizde öncelikle firmamız ile anlaşma sağlayan müşterilerimizin taşıma işlemi gerçekleştirilecek olan eşyalarının tespiti ve listesi hazırlanıyor. Bu işlem sigorta için gerekli. Ağırlıkları hesaplanan eşyaların demontaj ve paketleme işlemleri için uzman ekibimiz yönlendiriliyor. Her eşyanız kendi eşyamız gibi güvence altında olup, zarar görmesi engellenecek şekilde paketleniyor. Paketlemesi gerçekleştirilen eşyalarınız itina ile kapalı araçlarımıza yükleniyor. Yüklemenin hemen ardından sigorta ve sözleşme için imzanız isteniyor. Daha sonra eşyalarınız depomuza doğru yola çıkıyor.

Eşya Depolama Hizmeti ve Sonrası

Eşya depolama kiralık depo.hizmetini gerçekleştirmek için aracımız depo önüne park eder. Tüm eşyalarınız yine büyük bir itina ile depomuza yerleştirilir. Küçük ve zarar görebilecek eşyalarınız depo içinde farklı alanlarda muhafaza edilir. Hatta isteyen müşterilerimiz depomuzun içini görmek için bizimle gelebilir. Eşyalarınız depomuza yerleştirildikten sonra kamera sistemi ile sürekli olarak izlenir. Bu sayede herhangi bir problem yaşanmaz ve müşterimizin gözü arkasında kalmaz.Eşya depolama kiralık depo.

İstanbul'da Eşya Depolama Fiyatları

Depolama firması olarak fiyatlarımız fiyatlar konusunda son derece makul olup, cebinize hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Oruçoğlu Nakliyat ve depo kirası dışında yapılan hiç bir hizmetten ayrıca ücret talebinde bulunulmamaktadır. Taşıma, depolama nakil işlemleri süresinde ekibimiz size her türlü desteği vermektedir. Ayrıca taşıma ve depolama esnasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelirse, firmamız bu zararı karşılamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz zaman eşyalarınıza verilen değeri gözleriniz ile görmüş olacaksınız. Ayrıca bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*