Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Eşya Depolama Avrupa Yakası

Eşya Depolama Avrupa Yakası

 

Eşya depolama Avrupa yakası depolama hizmetleri başarılarından dolayı geniş bir bölgede konuşulmaktadır. Taşıma ve depolama hizmetlerinin kalitesi her yere yayılan firmamız eşyalarınızı güvenle ve özenle taşır. Paketleme işlemleri, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından itina ile gerçekleştirilir. Paketleme esnasında, eşyalarınız taşınırken sürtünme, çarpma gibi sorunlardan kaynaklanan zedelenmelerden etkilenmesin diye önceden boyutları ve hassasiyeti tespit edilerek doğru ambalajlar kullanılır ve paketleme sağlam bir şekilde gerçekleştirilir. Tamamı sarılan eşyalarınız yüksek katlardan mobil asansör yardımı ile balkonlardan veya geniş kapılardan indirilerek araca yüklenir.

Eşya Depolama Tespiti ve Sözleşmesi 

Eşya depolama Avrupa yakası hizmeti almak isteyen müşterilerimiz isterlerse ücretsiz olan ekspertiz hizmetimizden de faydalanabilir. Ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın boyutları ve yoğunluğu tespit edilir. Sizin için hazırlanan nakil aracımıza taşındıktan sonra eşyalarınız firmamız güvencesi altında sigortalanır. Böylelikle sizin gönlünüz rahatlar bizim de depolama işlemimiz kolaylaşır. Taşıma veya depolama işlemi esnasında eşyalarınız'dan birine zarar gelecek olursa firmamız bu zararı karşılayacaktır.

Eşya Depolama Avrupa Yakası

Eşya Depolama Avrupa Yakası

Depolanan Eşyaların Sigortalanması Gerekiyor,

Ne kadar itina ederseniz edin bazen kazalar kaçınılmaz olabiliyor. Bu durumda değerli müşterilerimizin zarara uğramasını engellemek amacı ile taşınan ve depolanan eşyaların sigortalanması gerekiyor. Sigorta işlemleri tıpkı ekspertiz ve paketleme işlemleri gibi ücretsizdir. Eşyalarınız araca yüklenirken sigortalanıyor. Bu sayede nakil esnasında da sigorta işlemiş oluyor. Nem almayan, yirmi dört saat kameralar ile izlenen geniş depolarımıza alınan eşyalarınız bizde kaldığı günler boyunca sigortalı olarak bekletiliyor. Eşyalarınız tekrar nakledilip montaj ve taşıma işlemleri sona erdiğinde sigorta da sona erdiriliyor.eşya depolama avrupa yakası

Eşyalar Taşınırken ve Depolanırken

Taşıma, paketleme, ambalajlama, sökme, takma, asansör hizmeti, mobilya ve dekorasyon montaj ve demontajı konusunda hem eğitim almış hem de deneyimli ekibimiz sayesinde eşyalarınız özelliklerini kaybetmeden paketlenip araçlara yükleniyor. Bu sayede müşterilerimizin tebessümünü kazanarak onların teşekkürlerine nail olma şerefine erişebiliyoruz.eşya depolama avrupa yakası Amacımız eşyalar taşınırken ve depolanırken ortaya çıkabilecek her türlü riskten müşterilerimizi korumaktır. Bunun gibi yaptığımız tüm nakil ve depolama işlemlerinde kusursuzluk ve güvence her daim ön planda tutulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*