Telefon

444 4 165

Whatsapp & Cep

0532 315 90 51

Bayrampaşa Eşya Depolama

Bayrampaşa Eşya Depolama

Firması olarak Bayrampaşa eşya depolama hizmetlerimizi en iyi şekilde verebilmek için modern nakliyat araçlarımız ile en geniş bölgelere kadar yayılmaya devam ediyoruz. Ulusal ve uluslararası konumda hizmet veren firmamız eşyalarınızı bulunduğunuz yerden güvenle taşır ve Bayrampaşa depolarında güvenle saklar. Taşıma ve paketleme ekibimizde yer alan elemanlar konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış elemanlar olup eşyalarınızın demontaj ve paketleme işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirirler. Eşyalarınız kara, hava veya deniz taşımacılığından uygun olan yöntemlerden biri ile taşınır ve taşıma ve depolanma süreleri boyunca firmamızın sigorta güvencesi altında tutulur. Eşyalarınız depolarımızda boy sıralarına göre yerleştirilir. Küçük çaplı eşyalarınız kalın karton kolilerde çelik raflarda muhafaza edilir.

Bayrampaşa eşya depolama

Bayrampaşa eşya depolama

Paketleme ve Taşıma Ekibimiz.

Bizden hizmet almaya karar verdiğinizde Bayrampaşa Eşya Depolama. Firma olarak eşyalarınızın tespiti için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Sizin de uygun olduğunuz bir vakitte ziyaretinize gelen elemanımız eşyalarınızın tür, boyut, kilo ve montaj gibi durumlarını kontrol eder. Sayım ve tespit işlemi sonrasında sizin için hangi taşıma aracının kullanılacağına karar verilir. Paketleme ve taşıma ekibimiz geldiğinde sizin yapmanız gereken sadece özel eşyalarınızı alıp binadan ayrılmak. Gerekli tüm paketleme ve toparlama işlemlerini firmamız kendisi gerçekleştirmektedir. Modern ve üstü kapalı nakil aracımıza yüklenen eşyalar yola çıkmadan sigorta işlemi yapılır. Böylelikle uğrayacağınız herhangi bir zararı firmamız kendisi karşılayacaktır. Eşyalarınız istediğiniz güne kadar nem almayan, haşerelere karşı sürekli ilaçlanan ve izolasyonlu depolarımızda kamera sistemi ile güvende tutulur.

Bayrampaşa Eşya Depolama Fiyatları

Bayrampaşa eşya depolama fiyatları aklınızdan geçen fiyatların çok altında. Fiyatlarımız müşterilerimizin memnuniyeti dahilindedir. Firmamız depo ve nakil dışına verdiği hiç bir hizmetten ücret talep etmemektedir. Üstelik paketleme ve taşıma elemanlarımız depolarımızdan istediğiniz eşyaları tekrar mekanınıza taşıyor ve yerleştiriyor. Bunun için de ayrıca ücret talep edilmiyor. Oruçoğlu Ev Eşyası Depolama firması olarak ilk önemsediğimiz mesele müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle korsan firmalardan uzak durmanız ve bizim gibi sertifikalı olarak devletten iznini almış firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*